This page requires Javascript to be turned ON.

IT munkatárs - IT - (Teljes munkaidő)

Budapest, Hungary

Category

IT

Location

Budapest,
Hungary

Type of Contract

Full-time

Posted

02.01.2017

Job Description

IT munkatárs (TELJES MUNKAIDŐ)

TERÜLET: IT

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát,
mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált.

Ha kedvet érzel és megfelelsz az alábbiaknak valamint szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged keresünk teljes munkaidőben, budaörsi központunkba, mint

IT munkatárs

Az alábbi fő feladataid lesznek:
• Áruházaink IT-rendszereinek kezelése és karbantartása
• Hardverek és szoftver változások tesztelése és bevezetése
• IT problémák dokumentálása, megoldása

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Hardware ismeret
• Microsoft OP rendszer ismeret
• Microsoft Server ismeret
• "Hálózat ismeret"
• Naprakész tudás a szoftverek, hardverek és a hálózatok területén
• Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvtudás
• Mobilitás, B. típusú jogosítvány, vezetési gyakorlat
• Önálló, dinamikus személyiség

Amit nyújtunk:
• Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, biztos, stabil cégnél
• Alapbér, útiköltség-térítés, cafetéria rendszer
• Dinamikus munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük az alább megadott elérhetőségre küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod, motivációs leveled részünkre 2017. január 12-ig.
Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Postázási cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5., Nagy Annamária részére, e-mail: annamaria.nagy@kika.com