This page requires Javascript to be turned ON.

Online tartalomkezelő - Webshop - (Teljes munkaidő)

Budapest, Hungary

Category

IT

Location

Budapest,
Hungary

Type of Contract

Full-time

Posted

02.01.2017

Job Description

Online tartalomkezelő (TELJES MUNKAIDŐ)

TERÜLET: WEBSHOP

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált. Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük.

Munkatársat keresünk budaörsi központunkba,
teljes munkaidőben, az alábbi munkakör betöltésére:

Online tartalomkezelő

Feladatok:

• Webáruház oldalainak és tartalmainak menedzselése
• Webáruházban megjelenő aktivitások karbantartása, frissítése
• Működést érintő hibajegyek kezelése
• Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

• Adobe CC (Photoshop) magabiztos ismerete
• HTML, CSS ismeret
• Angol (legalább alapfokú) nyelvtudás
• Magabiztos Excel használat

Előny:

• Kereskedelmi tapasztalat
• Adobe termékcsalád ismerete
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

• Biztos, hosszútávra szóló munkalhetőség, egy nagy múltú, stabil cégnél
• Bejelentett bérezés: alapbér, utiköltség-térítés, cafetéria rendszer
• Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2017.01.31-ig
Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Levelezési cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5., Nagy Annamária részére, e-mail: annamaria.nagy@kika.com